Információk:

TÁJÉKOZTATÓ

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket, hogy iskolánkban a tanévnyitó ünnepély 2015. szeptember 1-jén (kedden) 8:00 órakor lesz az aulában.

Kérem, hogy a gyermekek ünneplő ruhában jöjjenek és táskát is hozzanak magukkal!

Az iskolai foglalkozások már az első napon 16:00 óráig tartanak, de a gyerekek számára 17:00 óráig felügyeletet biztosítunk.

Az első tanítási napon kerülnek a tankönyvek kiosztásra.

A körzetből járó tanulók ezen a napon kapják meg a tanulói bérletüket is.

Ezen a napon tízórait nem, de ebédet és uzsonnát biztosítunk minden tanuló számára.

Grófné Csatos Andrea

intézményvezető

Tájékoztatjuk a Kedves Szülőket és Érdeklődőket, hogy ügyintézés 2015. július 1-jétől augusztus 26-ig, csak szerdai napokon lesz, 8-12 óráig.

Ballagás

View the embedded image gallery online at:

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola minden tanulója ( nem csak a zalakarosi lakcímmel rendelkezők)  kedvezményesen (zalakarosi diákjeggyel) mehetnek be a zalakarosi fürdőbe. A belépéskor diákigazolvánnyal lehet igazolni a jogosultságot! A kedvezmény visszavonásig érvényes.