Információk:

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy 2014. október 6-án, hétfőn, 17 órai kezdettel zeneiskolai, 17.30 órai kezdettel iskolai szülői értekezletet tartunk, a Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában. Minden kedves szülőt szeretettel várunk!

Felhívás:

Az iskola tanulói és pedagógusai idén is csatlakoznak a Magyar Diáksport Napja rendezvénysorozathoz. A program keretében teljesítjük a Diáksport Napi Futótávot, ami ebben az évben 2014 méter.

Várjuk azokat a szülőket, érdeklődőket, akik szívesen futnának a gyerekekkel együtt!

Időpont: 2014. október 3. péntek

Gyülekező a Sportudvarban 11 órakor, ahol a bemelegítést Katus Attila vezeti.

az országos felhívás megtekinthető itt!

plakát 1

A képek itt tekínthetők meg!!!

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola minden tanulója ( nem csak a zalakarosi lakcímmel rendelkezők)  kedvezményesen (zalakarosi diákjeggyel) mehetnek be a zalakarosi fürdőbe. A belépéskor diákigazolvánnyal lehet igazolni a jogosultságot! A kedvezmény visszavonásig érvényes.