Információk:

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket, hogy a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában a tanévnyitó ünnepély 2017. szeptember 1-jén (pénteken) 8.10 órakor lesz az iskola aulájában. Kérem, hogy a gyermekek ünneplő ruhában jöjjenek és táskát is hozzanak magukkal! Az iskolai foglalkozások már az első napon 16.00 óráig tartanak, de a gyerekek számára 17.00 óráig felügyeletet biztosítunk. Ezen a napon kerülnek a tankönyvek kiosztásra. Az első tanítási napon tízórait nem, de ebédet és uzsonnát biztosítunk minden tanuló számára.

Grófné Csatos Andrea

Az iskola telefonszáma megváltozott!

Titkárság száma: 30- 451 6074

TÁJÉKOZTATJUK

A KEDVES SZÜLŐKET ÉS ÉRDEKLŐDŐKET,

HOGY ÜGYINTÉZÉS AZ ISKOLÁBAN

2017. július 5-TŐL AUGUSZTUS 30-IG

CSAK SZERDAI NAPOKON LESZ

800-1200 ÓRÁIG.

Elérhetőség: 06/30- 451 6074 vagy
iskola
@zalakaros.hu

Egészséghét túra

View the embedded image gallery online at:

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola minden tanulója ( nem csak a zalakarosi lakcímmel rendelkezők)  kedvezményesen (zalakarosi diákjeggyel) mehetnek be a zalakarosi fürdőbe. A belépéskor diákigazolvánnyal lehet igazolni a jogosultságot! A kedvezmény visszavonásig érvényes.

Móra – napok 2017 versenyeredményei megtekinthetők ide kattintva!