Információk:

Tájékoztató

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, tanulókat, hogy 2015. február 24. és 2015. március 4. között a zalakarosi óvoda déli oldalán húzódó járdaszakaszon (Napnyugat köz, játszótértől az iskoláig) elektromos felújítás történik.

Az adott szakaszon ebben az időben gyalogos közlekedésre a járda melletti úttest széle lesz kijelölve. Kérjük a biztonságos közlekedés érdekében a fokozott figyelmet!

Az elektromos hálózat fejlesztése a konyhai étkeztetés minőségibb szolgáltatását fogja biztosítani!

Megértésüket köszönjük!

Zalakaros, 2015. február 24.

Grófné Csatos Andrea

Móra Ferenc Általános Iskola és AMI

meghívó2

View the embedded image gallery online at:

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola minden tanulója ( nem csak a zalakarosi lakcímmel rendelkezők)  kedvezményesen (zalakarosi diákjeggyel) mehetnek be a zalakarosi fürdőbe. A belépéskor diákigazolvánnyal lehet igazolni a jogosultságot! A kedvezmény visszavonásig érvényes.