Információk:

helowen t2

h3

h4

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy 2014. október 18-án, szombaton a pénteki órarend szerinti munkanapot tartunk. Az autóbuszok a szokott időben közlekednek. Október 24-én, pénteken pihenőnap lesz.
Az őszi szünet  2014. október 27-október 31-ig tart. A szünet utáni első tanítási nap 2014. november 3.,hétfő.
Ezen a napon (november 3.) papírgyűjtést szervezünk 7:30 -14:00 óráig. A papírokat összekötve vesszük át a tornaterem előtti bejárónál.

plakát 1

A képek itt tekínthetők meg!!!

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola minden tanulója ( nem csak a zalakarosi lakcímmel rendelkezők)  kedvezményesen (zalakarosi diákjeggyel) mehetnek be a zalakarosi fürdőbe. A belépéskor diákigazolvánnyal lehet igazolni a jogosultságot! A kedvezmény visszavonásig érvényes.