Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola

és Alapfokú Művészeti Iskola

Karácsonyi műsor

Karácsonyi műsor

2014.dec.19-én,pénteken került sor ünnepi karácsonyi műsorunk megrendezésére.Kedves vendégeink örömére a zenés,táncos  produkciókon iskolánk apraja-nagyja szerepelt nagy lelkesedéssel.Meglepetésül szolgált iskolánk pedagógusaiból összeállt női énekkar műsora,amely karácsonyi dallamokkal varázsolta el a közönséget.Az adventi időszakban gyertyát gyújtottak megérdemelten a legtehetségesebb tanulóink:

Első adventi héten:Novák Lázár Ernő

Második adventi héten:Strobl Anna,Neumajer Kitti

Harmadik adventi héten:Tóth Jázmin,Török Petra, Csöndör Kamilla

Negyedik adventi héten:Horváth Tamara,Kovács Luca,Negreán József,Bali Szabolcs

Felkészítő tanárok:Dávid Mátyás,Erheticsné Kuklek Krisztina,Kovács Tamás

   Várnagy Szabolcsné