Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola

és Alapfokú Művészeti Iskola

A Muzsikás együttes koncertje iskolánkban

Képek itt!

 

A Muzsikás együttes koncertje iskolánkban

2015. április 29.

A Filharmónia hangverseny utolsó bérleti előadása igazi meglepetés volt mindannyiunknak: a világhírű Muzsikás együttest hallhattuk. Nagy tudású muzsikusok: amennyi dallam a kezükben és a fejükben van!... És hozzá a nagy lelkesedésük, szívük. Nincsen a Földnek olyan zuga, ahol ne mutatták volna be magyarságunk igazi kincseit: a magyar népzenét és hozzá a kuriózumnak számító magyar hangszereket: a hosszú furuglát és a gyimesi ütőgordont. Ezeket élőben hallhattuk a koncert során.

Az ismertetővel, humorral átszőtt előadást fergeteges lakodalmas mulatós zárta: együtt csujjogatott kicsi és nagy egyaránt.

                                                                                                                 Tarnai Lászlóné