Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola

és Alapfokú Művészeti Iskola

Lengyel diákok látogatása a Móra iskolában

Lengyel diákok látogatása a Móra iskolában

2018.04.24-én érkeztek hozzánk vendégek Olesnoból, a 10 éves kapcsolatunk alkalmából. A gyerekek este jöttek, a fogadás után hazamentek a családokhoz és megismerkedtek velük. Másnap reggel az iskola körbevezetésével indult a program. Utána túrázás és feladatok keretében fedeztük fel Zalakarost. A közös ebédet követően a polgármester úr köszöntötte a lengyeleket. Délután a fürdőre látogattunk, ami nagyon tetszett mindenkinek.

Csütörtöki napunk a Pálos malomban kezdődött, majd megnéztük a hévízi tavat. A keszthelyi vadászati múzeum és a Balaton part látogatása következett. Az este egy nagyon jó hangulatú táncos bulival telt. Másnap reggel könnyes búcsút vettünk barátainktól. 

Nagyon jól éreztük magunkat a hét folyamán, köszönjük a lehetőséget!

                                                   Ács Linett Lúcia

                                                 8. osztályos tanuló